Hulajnoga EXTOL DOTS 200mm czarno-różowa

EXTOL DOTS 200mm

Hulajnogi składa się z platformy z kierownicą, do której przymocowane są dwa lub więcej koła. Użytkownik w czasie jazdy odpycha się nogą i dzięki temu wprawia pojazd w ruch. Ale hulajnoga to zabawka nie tylko dla dzieci, mogą z niej korzystać również dorośli.

Odpowiednia hulajnoga powinna mieć regulowaną wysokość kierownicy i stabilną platformę, oraz odpowiednich rozmiarów koła. Wśród hulajnóg wyróżniamy różne ich typy przeznaczone dla najmłodszych i starszych użytkowników.

• Materiał ramy: aluminium
  • Średnica kół: 200 mm
  • Hulajnoga dwukołowa
  • Łożyska: Abec-9