Lampa p+t /bateryjna/ KROSS EASY SET, gumowe czarne

Zestaw oświetlenia rowerowego Easy Set

Zestaw oświetlenia rowerowego Easy Set zainteresuje każdą osobę kochającą jazdę na rowerze, która docenia prostotę konstrukcji i funkcjonalność. Produkt jest także niezwykle interesujący pod względem designu. Jest to zestaw dwóch lampek: przedniej i tylnej. Zapewniają one odpowiednią ilość światła, żeby być dostrzegalnym w ruchu ulicznym. Co więcej, pozwalają rowerzyście na dobrą obserwację drogi. Dzięki temu zastosowanie tego rozwiązania zwiększa poziom bezpieczeństwa.

Oświetlenie rowerowe Easy Set – zasilanie oraz instalacja zestawu

Oświetlenie rowerowe Easy Set ma wymienne baterie. Zarówno przednia, jak i tylna lampka wymagają baterii CR2032, które zasilają diody LED. Czas pracy wynosi około 4 godzin. Mimo że są to lampki kompaktowych rozmiarów, zapewniają odpowiednią ilość światła. Interesujące jest to, że bez problemu można korzystać z produktów podczas gorszych warunków atmosferycznych. Zapewnia to klasa wodoszczelności IPX4. Oznacza to, że wytrzymują one natężenie wody do 10 litrów na minutę. Do instalacji określonego zestawu oświetleniowego nie są potrzebne żadne narzędzia. Jest to możliwe dzięki obecności silikonowych pasków pełniących funkcję uniwersalnego uchwytu. Dzięki niewielkim rozmiarom nie ma kłopotów z przechowywaniem lampek.

Zestaw lampek do roweru Easy Set – poprawa bezpieczeństwa

Lampki Easy Set zapewniają duże bezpieczeństwo na drodze. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania rowerzysta będzie dostrzegalny z dużej odległości. Ponadto sam będzie miał dobrze oświetloną drogę. Wykorzystanie tego produktu wpływa na dobrą efektywność świecenia. Istotne jest to, że nie oślepia on pojazdów, które jadą z naprzeciwka. Jest to doskonałe rozwiązanie dla każdego miłośnika jazdy na rowerze.

Wersja
Na przód
Wersja
Na tył