Olej do łańcucha MOTOREX Dry power 100ml

Biodegradowalny smar do łańcucha Dry Power marki Motorex idealnie sprawdzi się w suchych warunkach na trasie. Syntetyczny olej na bazie wosku z łatwością dociera nawet do niewielkich szczelin, wypierając wilgoć. Smar zabezpiecza łańcuch przed pyłem i kurzem. Substancja dobrze chroni elementy przed korozją i redukuje tarcie. Produktu nie należy stosować na elementach układu hamulcowego.

Najważniejsze informacje

Chroni przed korozją

Wypiera wilgoć

Nie należy stosować na elementach układu hamulcowego