Sakwa na bagażnik KROSS ROAMER TRUNK carry more

Torba rowerowa Roamer Trunk Bag Carry More

Miejskie torby i sakwy rowerowe to jedne z najwygodniejszych wynalazków dla rowerzystów i profesjonalnych kolarzy. Stylowe torby rowerowe przydadzą się na krótkich wycieczki, jak i długodystansowych trasach. Większe torby mogą być umieszone na bagażniku lub pod siodłem. Przewożenie przedmiotów nigdy nie było prostsze.

Cechy charakterystyczne torby Roamer Trunk Bag Carry More

Sakwa rowerowa Roamer Trunk Bag Carry More cechuje się zgrabnym i wyprofilowanym kształtem, który świetnie dopasowuje się do roweru, nie obciążając go zanadto. Torba rowerowa jest świetnym akcesorium do przechowywania najpotrzebniejszych rzeczy w trakcie jazdy. Opisywany produkt został wykonany z trwałego, lecz elastycznego materiału dającego pewności jakości na lata. Dzięki tworzywu wykorzystanemu w trakcie produkcji torba zachowuje odpowiedni kształt na rowerze. Jej mocowanie opiera się na niezwykle trwałych rzepach. Łatwy i beznarzędziowy montaż ułatwia jej mocowanie i ściąganie w każdym momencie. Torba posiada standardową dla tej marki czarną kolorystykę. Na produkcie nie mogło także zabraknąć charakterystycznego logo marki Kross.

Klasyczna torba Roamer Trunk Bag Carry More

Dużą solidność torby rowerowej uzyskano dzięki wykorzystaniu najwyższej klasy materiałów, a także zastosowaniu dużej ilości splotów tworzących jednolitą i wytrzymałą strukturę. Funkcjonalny dodatek, który sprawdzi się doskonale niezależnie od trudności trasy.

Wersja
Na rzep
Typ
Na tył