Sakwa pod siodło KROSS ROAMER SADDLE BAG L 16x8x6cm, niebieska

DarmowaZyskaj darmową dostawę przy zakupach o wartości powyżej 70 zł
dostawa od 70 zł

Torba rowerowa Roamer Saddle Bag L
Torby i sakwy rowerowe to niezbędne akcesoria dla osób aktywnych, które często wybierają się na wycieczki rowerowe. Za pomocą tychże toreb możliwe jest transportowanie niezbędnych akcesoriów oraz narzędzi rowerowych. Sakwy natomiast umożliwiają przewożenie nieco większych gabarytowo przedmiotów.

Cechy charakterystyczne torby Roamer Saddle Bag L
Torba Roamer Saddle Bag L została wyposażona w wysokiej jakości odwrócony zamek, który ułatwia proces jej otwierania i zamykania. Torba podsiodłowa wyróżnia się odblaskowym paskiem, który zwiększa widoczność, a zarazem bezpieczeństwo w czasie przejazdu. Torba wykonana została z trwałego i solidnego materiału, który dodatkowo posiada rzepy do mocowania na siodełku. Materiał nie ulega otarciom czy uszkodzeniom, jest trwały. Zamontowane rzepy mimo swoich niedużych rozmiarów umożliwiają przewożenie przedmiotów również po nierównym, wymagającym terenie. Torba utrzymana została w uniwersalnej kolorystyce. Kolor czarny został przełamany czerwonymi akcentami. Na torbie znajduje się także dobrze widoczne logo marki Kross.

Wygodna torba Roamer Saddle Bag L
Uniwersalna torba na rower służy do przewożenia wszystkich najpotrzebniejszych akcesoriów. Świetnie sprawdzi się w przypadku wycieczek miejskich oraz górskich. Stabilne mocowanie torby zapewnia wysoki komfort podczas jazdy. Mimo sporych rozmiarów torba jest lekka i nie obciąża roweru. Dla rowerzysty jest wręcz niewyczuwalna.

Rozmiar: L
Kolor: niebieski
Mocowanie: na rzep, klamrę

tylna