Wieszak do roweru na ścianę IBERA ST4

DarmowaZyskaj darmową dostawę przy zakupach o wartości powyżej 70 zł
dostawa od 70 zł

Wieszak ścienny do rowerów IBERA ST4

Oszczędzaj miejsce i dbaj o swój rower

• Idealny dla małych mieszkań, garaży lub biur
  • Łatwy w montażu i regulacji
  • Wytrzymały i elegancki design

Jeśli szukasz sposobu na przechowywanie swojego roweru w sposób bezpieczny i wygodny, to wieszak ścienny do rowerów IBERA ST4 jest dla Ciebie. Ten wieszak pozwoli Ci zaoszczędzić cenne miejsce w domu lub pracy, a jednocześnie zadbać o stan techniczny i estetyczny swojego jednośladu. Wieszak ścienny do rowerów IBERA ST4 to produkt wysokiej jakości, który spełni Twoje oczekiwania.

Regulowana i solidna konstrukcja z aluminium

• Pasuje do większości ram rowerowych
  • Umożliwia ustawienie roweru pod dowolnym kątem do 45 stopni
  • Wytrzymuje obciążenie do 18 kg

Wieszak ścienny do rowerów IBERA ST4 jest wykonany z lekkiego i trwałego aluminium, malowanego na czarno. Jego konstrukcja jest regulowana, dzięki czemu możesz dopasować go do rozmiaru i kształtu swojej ramy rowerowej. Możesz także ustawić swój rower pod dowolnym kątem do 45 stopni, aby zachować jego poziom lub nadać mu ciekawy wygląd. Wieszak ścienny do rowerów IBERA ST4 jest w stanie utrzymać obciążenie do 18 kg, więc nie musisz się martwić o stabilność swojego roweru.

Miękkie haki z technologii ABS i komplet zestaw montażowy

• Chronią lakier i rysy na ramie rowerowej
  • Zapewniają pewne i stabilne mocowanie
  • Zawierają wszystkie niezbędne elementy do zamontowania wieszaka

Wieszak ścienny do rowerów IBERA ST4 jest wyposażony w miękkie haki, wykonane w technologii ABS. Te haki są od wewnątrz wyściełane materiałem, który zapobiega uszkodzeniom lakieru i rysom na ramie rowerowej. Haki te także zapewniają pewne i stabilne mocowanie roweru do wieszaka, dzięki czemu nie musisz się obawiać o jego bezpieczeństwo. W zestawie z wieszakiem otrzymasz także wszystkie niezbędne elementy do jego zamontowania, takie jak śruby, kołki i instrukcję. Montaż wieszaka jest prosty i szybki, a efekt końcowy z pewnością Ci się spodoba.

CECHY

- Wieszak ścienny do rowerów

- Design oszczędzający miejsce

- Regulowana i solidna konstrukcja