Suszarka do butów ELEKTROWARM SB-6 z wentylatorem szara

Suszarka do butów ELEKTROWARM SB-6 z wentylatorem szara

star_border star_border star_border star_border star_border
(0)
Dodaj Opinię Dodaj Opinię

PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Opis

Model SB-6

SB-6 Pierwsza polska suszarka z wentylatorem.

Napięcie zasilania 230 V.

Moc 32 W.

Waga 270 g.

DIAMENT, to suszarka wyposażona w indywidualny dla każdego grotu, elektryczny wentylator oraz diody świecące światłem UV. Pracujący wentylator zapewnia wymianę powietrza w bucie w ilości potrzebnej do łagodnego, bezpiecznego dla obuwia odparowania wilgoci. Dodatkowo światło UV wraz z suchym, ciepłym powietrzem skutecznie oddziałuje na drobnoustroje odpowiedzialne za nieprzyjemny zapach wilgotnego obuwia.

Przez zastosowanie wymuszonego wentylatorem przepływu powietrza, obudowa suszarki jest skuteczniej chłodzona niż w tradycyjnej, cyrkulacyjnej suszarce. Dzieje się tak, ponieważ ciepłe powietrze jest wydmuchiwane z suszarki do buta i nie nagrzewa w znaczący sposób obudowy suszarki. Zastosowanie rozwiązania z wentylatorem umieszczonym wewnątrz grotu suszarki pozwala zmniejszyć hałas powodowany pracującym urządzeniem. But w znacznym stopniu tłumi ten hałas. Ma to niemałe znaczenie, kiedy suszymy buty w pomieszczeniu, w którym śpimy podczas wyjazdów na narty. Zalety suszarki DIAMENT można ocenić susząc zarówno buty narciarskie, czy turystyczne lub codziennego użytku.

monetization_on Napisz opinię i zgarnij kupon! 10%* ważny do 30 dni

Suszarka do butów ELEKTROWARM SB-6 z wentylatorem szara

Suszarka do butów ELEKTROWARM SB-6 z wentylatorem szara

Model SB-6 SB-6 Pierwsza polska suszarka z wentylatorem. Napięcie zasilania 230 V. Moc 32 W. Waga 270 g. DIAMENT, to suszarka wyposażona w indywidualny dla każdego grotu, elektryczny...

thumb_up Tak thumb_down Nie

Pytania klientów dotyczące produktu (0)

Brak pytań w tej chwili.


Twoje pytanie zostało wysłane do naszego Biura Obsługi Klienta. Dziękujemy!
Zadaj pytanie
ukryj
Captcha

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć