Wspornik siodła amort. al. 30,9 x 350mm KELLYS CRX/URB 70 S czarny

Wspornik siodła amort. al. 30,9 x 350mm KELLYS CRX/URB 70 S czarny

PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Opis

CRX/URB 70 S

Amortyzator sztycy amortyzowanej CRX/URB 70 S w całości redukuje wszystkie małe wibracje, a także mniejsze wyboje na drodze. Pomaga także przy amortyzacji mocnych uderzeń podczas pokonywania większych wybojów lub przeszkód na drodze. Dzięki temu zapewnia komfortową jazdę w terenie, która w innych warunkach byłaby nieprzyjazna. Kute jarzmo oraz aluminium utwardzone zapewniają wystarczającą wytrzymałość, dzięki której sztyca poradzi sobie także z tymi najtrudniejszymi warunkami. Ta amortyzowana sztyca podsiodłowa została stworzona przede wszystkim dla jazd w stylu Cross i Trekking/Touring, natomiast idealnie pasuje także do miasta.

•      Aluminium 6061 jest zwykle stosowane w częściach konstrukcyjnych jachtów, podwoziach samochodowych, ale też do produkcji butli dla płetwonurków. Ten stop aluminium jest przeznaczony do tego, by wytrzymywał duże ciśnienia.

•      Kute – blok przegrzanego aluminium jest kuty i wyciskany w wymaganej formie. Efektem tego jest bardziej wytrzymały materiał, który jest odporny także na większe obciążenie.

•      T6 – obróbka materiału w procesie dojrzewania w cyklach i w specjalnych warunkach pozwalająca osiągnąć wyraźnie większą twardość. Taki proces produkcyjny nazywany jest „odpuszczaniem”.  

•      Łatwa do ustawienia za pomocą skali.

Długość: 350 mm

Offset: 15mm

Średnica: 30,9mm

Skok amortyzatora sztycy: 50mm

Waga: 561g

Specyfikacja

Kolor dominujący
czarny
Dedykowany/a do
street/ ulica
Dedykowany/a do
cross-country
Dedykowany/a do
trekking
Waga (g)
561
Długość (mm)
350
Model
CRX/URB 70 S

monetization_on Napisz opinię i zgarnij kupon! 10%* ważny do 365 dni

Wspornik siodła amort. al. 30,9 x 350mm KELLYS CRX/URB 70 S czarny

Wspornik siodła amort. al. 30,9 x 350mm KELLYS CRX/URB 70 S czarny

CRX/URB 70 S Amortyzator sztycy amortyzowanej CRX/URB 70 S w całości redukuje wszystkie małe wibracje, a także mniejsze wyboje na drodze. Pomaga także przy amortyzacji mocnych uderzeń podczas...

Pytania klientów dotyczące produktu (0)

Brak pytań w tej chwili.


Twoje pytanie zostało wysłane do naszego Biura Obsługi Klienta. Dziękujemy!
Zadaj pytanie
ukryj

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć