Zestaw naprawczy ZEFAL REPAIR SPRAY 100ml do opon bezętkowych

DarmowaZyskaj darmową dostawę przy zakupach o wartości powyżej 70 zł
dostawa od 70 zł

SPRAY DO NAPRAWY DĘTEK

Nasz spray naprawczy naprawia i natychmiast dopompowuje przebite opony bez konieczności wymiany dętki. Ten rodzaj szybkiej i prostej naprawy pozwala kontynuować jazdę bez konieczności naprawy. Działanie nie jest długotrwałe, ponieważ wstrzyknięty produkt wysycha w ciągu kilku dni. Wskazana jest wymiana dętki lub jej naprawa. Spray naprawczy staje się mniej skuteczny w przypadku przebić większych niż 2 mm.

• SZYBKO I ŁATWO - Nie ma potrzeby wymiany dętki
  • KOMPATYBILNY ZE WSZYSTKIMI TYPAMI ROWERÓW - Wszystkie rodzaje opon - bezdętkowe lub standardowe z dętkami
  • ŁATWY DO WOŻENIA - Kompaktowy, można go przymocować do roweru za pomocą systemu mocowania

POJEMNOŚĆ 100 ml