Wieszak rowerowy na ścianę CYCLOC SOLO biały

Możliwość zawieszenia większości modeli rowerów zarówno poziomo jak i pionowo. Mocowany do ściany, posiada możliwość płynnej regulacji kąta nachylenia oraz podkładkę umożliwiająca regulacje odległości od ściany celem dopasowania do szerokości kierownicy. W miejscu styku ramy z wieszakiem zostały umieszczone antypoślizgowe elementy gumowe które zapewniają stabilność roweru oraz chronią ramę przed porysowaniem.

Wewnątrz wieszaka możemy przechowywać kask lub inne akcesoria. Szeroka gama dostępnych kolorów ułatwi dopasowanie do każdego wnętrza bez wpływu na estetykę.

Kolor: biały

Za ramę
ścienny
Materiał