• Obniżka

Dodaj Opinię Dodaj Opinię
Zniżka 13,1%

[opis1]

Nieprzeciętny kształt, oryginalna kolorystyka, sprawdzone technologie tworzą kask I-vo c marki Uvex. Model ten sprawdzi się zarówno wśród rowerzystów oraz osób jeżdżących na rolkach.

Technologia Inmould, tworzy ekstremalnie bezpieczną i stabilną konstrukcje kasku, wraz z doskonałą wentylacją.

System Monomatic oraz FAS zapewniają idealne dopasowanie kasku na głowie.

[/opis1] [opis2]

Monomatic jest to zamek blokujący, który pozwala na wielostopniową regulację paska podbródka za pomocą jednej ręki.

Natomiast system FAS, pozwala na proste dopasowanie długości pasków do własnych potrzeb. Dzięki temu kask leży mocno na głowie, nie mając możliwości ześlizgnięcia się, nawet podczas gwałtownego uderzenia.

[/opis2] [opis3]

Kask ponadto posiada aż 24 kanały wentylacyjne, wyjmowaną wyściółkę typu basic a także siatkę, która chroni przed owadami. Kask przystosowany jest także do lampek plug-in LED oraz triangle LEDmarki Uvex. Model kasku dostępny jest aż w 6 wersjach kolorystycznych.

[/opis3] [opis4]

Wśród głównych zalet kasku I-vo c:

Spełniający normy EN 1078 / TÜV GS / CE / CPSC

2 rozmiary skorupy

System regulacji 3D IAS 2.0 - który zapewnia idealne dopasowanie kasku dzięki regulacji szerokości zgodnie z obwodem głowy jak i regulacji wysokości zgodnie z rozmiarem głowy

Aż 24 kanały wentylacyjne

Wyjmowane wyściółki typu Basic

Siatka chroniąca przed owadami

Przystosowany do lampki plug-in LED xb039 oraz triangle LED

[/opis4]

Rozmiar
Rodzaj