Kategorie

Filtruj według

Cena
82 836
Wersja
więcej... mniej
Rozmiar
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej

Lista produktów marki: UVEX

UVEX to rodzinna firma z siedzibą w Niemczech, która została założona w 1926 roku. Na początku lat 30-tych ubiegłego stulecia, na rynku pojawił się pierwszy produkt UVEX. Były to gogle. Firma stopniowo poszerzała swój asortyment oferując swoim klientom coraz szerszą gamę produktów.

Rozwiń opis kategorii

Wśród produktów marki można znaleźć wiele akcesoriów sportowych, mających na celu polepszyć jakość jazdy i zapewnić odpowiednią ochronę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. UVEX oferuje swoim klientom kaski narciarskie i rowerowe, okulary rowerowe i sportowe, ochraniacze oraz wspomniane wcześniej gogle.

Fabryki UVEX zatrudniają światowej klasy specjalistów w swojej dziedzinie. Dzięki temu produkty sygnowane logo marki są sprawdzone i gwarantują wysoką jakość swoim klientom. Akcesoria przechodzą szereg testów gwarantujących niezawodność produktów i skuteczną ochronę w każdych warunkach.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć