Pedały Look Keo 2 Max szosa 2018 czarny + bloki 4,5

Pedały Look Keo 2 Max szosa 2018 czarny + bloki 4,5

PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Opis

NOWE PEDAŁY KEO 2 MAX SĄ PRODUKTEM, KTÓRE DAJĄ POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA, KTÓRE POTRZEBUJESZ POZA SWOIM OSOBISTYMI OGRANICZENIAMI.

Zespół projektantów LOOK całkowicie przebudował kształt KEO 2 MAX, nadając mu nową, odchudzoną linię, a jednocześnie szerszą powierzchnię styku, zwiększając jej styl i wydajność.

Zoptymalizowana powierzchnia kontaktu

Powierzchnia pedału ma istotne symboliczne znaczenie. Jest częścią tożsamości marki i działa jako niezatarty podpis na produkcie.

Powierzchnia styku nowego KEO 2 MAX zachowuje silne linie, na których została zbudowana jego historia. Jego szerokość została zwiększona do 60 mm, aby zapewnić większą platformę i lepszą stabilność stopy podczas pedałowania. Stwarza to poczucie niezrównanego komfortu, jakiego nie ma żaden inny pedał. Staraliśmy się również zoptymalizować przenoszenie mocy dzięki nowej powierzchni użytkowej 500 mm² (wzrost o 25%). Kształt płytki ze stali nierdzewnej został zmieniony tak, aby pasował do tego z klocka i był utrzymywany, niezależnie od położenia stopy (w zależności od używanego pływaka kątowego), tej samej ilości kontaktu, aby zapewnić stałą wydajność. Zwiększenie użytecznej powierzchni kontaktu pedału, bez dodatkowego przyrostu masy, poprawia stosunek mocy do masy, dzięki czemu produkt jest jeszcze lepszy i pozwala na wykonywanie w najlepszym wydaniu.

Ulepszony profil wrzeciona

Zoptymalizowano również profil wrzeciona nowego KEO 2 MAX. Zbudowany na bazie ponadwymiarowej osi stalowej "Chromoly Plus", składa się z osi z wewnętrznym łożyskiem kulkowym i łożyskiem igiełkowym umieszczonym pod powierzchnią styku, aby poradzić sobie z ładunkiem i optymalnie go rozprowadzić. Między tymi dwoma łożyskami dodano nowy komponent. Ząbkowana podkładka, wcześniej używana do utrzymywania łożyska igiełkowego w miejscu, została zastąpiona stożkową przekładką. To rozwiązanie techniczne zmniejsza tarcie, zwiększa płynność, a w konsekwencji zmniejsza geometryczne tolerancje korpusu pedału. Jedynym celem sumy tych ulepszeń była gwarancja nienagannej niezawodności.

Specyfikacja

Kolor dominujący
czarny
Dedykowany/a do
kolarstwo szosowe
Waga (g)
260

monetization_on Napisz opinię i zgarnij kupon! 10%* ważny do 365 dni

Pedały Look Keo 2 Max szosa 2018 czarny + bloki 4,5

Pedały Look Keo 2 Max szosa 2018 czarny + bloki 4,5

Powierzchnia styku nowego KEO 2 MAX zachowuje silne linie, na których została zbudowana jego historia. Jego szerokość została zwiększona do 61 mm, aby zapewnić większą platformę i lepszą stabilność...

Pytania klientów dotyczące produktu (0)

Brak pytań w tej chwili.


Twoje pytanie zostało wysłane do naszego Biura Obsługi Klienta. Dziękujemy!
Zadaj pytanie
ukryj

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć