Kategorie

Filtruj według

Cena
168 719
Wersja
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej

Lista produktów marki: Look

Look to francuska firma z siedzibą w Nevers, założona w 1951 roku. W latach 80-tych firma opatentowała pierwsze pedały zatrzaskowe i do dziś specjalizuje się z dostarczaniu najlepszych komponentów do rowerów szosowych, MTB i rowerów torowych.

Rozwiń opis kategorii

Look jest również producentem rowerów. W swoim portfolio firma posiada niesamowite rowery szosowe, torowe, triathlonowe i MTB, na których czołowi zawodnicy zdobywają kolejne nagrody i tytuły. Wśród komponentów produkowanych przez firmę Look znajdują się m.in. ramy, mechanizmy korbowe, mostki czy karbonowe kierownice do szosówek poprawiające aerodynamikę. Look pozostaje liderem w produkcji rowerowych pedałów przeznaczonych do jazdy rekreacyjnej jak również elementów zatrzaskowych zaprojektowanych specjalnie do wyścigów oraz modułów przeznaczonych do ekstremalnej jazdy na rowerach MTB. W asortymencie marki Look znajdują się również akcesoria rowerowe i odzież.

Look jest uznawana za jedną z najbardziej innowacyjnych firm na rynku rowerowym, począwszy od opatentowania pierwszych pedałów zatrzaskowych w 1984 roku. Dwa lata później wyprodukowała pierwszą karbonową ramę - KG 86, która przyczyniła się do zwycięstwa Grega Lemonda podczas Tour de France 86’. Kolejnym bestsellerem okazała się jednolita karbonowa rama zaprojektowana do rowerów torowych – KG 196, na których uczestnicy Olimpiady 96’ zdobyli aż 6 medali! Look zdobyła liczne nagrody w kategoriach innowacyjnej technologii i designu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć