Rower elektryczny 20" ECOBIKE EVEN składany 15,5" czarny + 10,4Ah Greenway

Jest wiele sposobów na poruszanie się po mieście. Wierzymy, że najwłaściwszym jest rower i dlatego w naszej gamie nie mogło zabraknąć nietuzinkowego składaka, który będzie równie komfortowy, co poręczny. I oczywiście - elektryczny!

Ecobike Even jest rowerem składanym ze wspomaganiem elektrycznym o mocy 250W. Aby uzyskać najlepszą stabilność jazdy umieściliśmy silnik w tylnej piaście. Rower rozpędza się do 25km/h, a nowoczesny kontroler sprawia, że robi to płynnie i nie szarpie. Baterie wyprodukowane na ogniwach firm Greenway (10,4Ah) pozwalają pokonać do 50 km. Baterie są umiejscowione za rurą podsiodłową w pionie, co pozwala je bardzo wygodnie wyjmować.

Każdy egzemplarz fabrycznie wyposażany jest w manetkę gazu, którą można uruchomić wspomaganie podczas prowadzenia roweru.

Na kierownicy znajduje się wyświetlacz LCD, za pomocą którego można konfigurować wspomaganie i kontrolować różne dane, takie jak przejechane kilometry, czy poziom naładowania baterii.

Mimo niewielkich rozmiarów Even pozwala mknąć przez miasto komfortowo. Amortyzowany widelec RST Carve P20 pochłania kłopotliwe nierówności, czyniąc jazdę przyjemną, a siodło Selle Royal sprawia, że siedzi się bardzo wygodnie. Kierownica z szerokim zakresem regulacji wysokości pozwala idelanie dopasować rozmiar roweru do wzrostu i jest dodatkowym atutem przy składaniu roweru. Zastosowaliśmy także przerzutkę Shimano Tourney z 6-cioma przełożeniami dla elastyczności w zróżnicowanych warunkach,a trwałe opony Schwalbe Big Apple zapewniają świetną trakcję i dobrze wybierają nierówności.

Wśród wyposażenia znajduje się kompletne oświetlenie, przy czym przednia lampka zasilana jest z baterii zasilającej wspomaganie. Dodaliśmy też praktyczny bagażnik i błotniki.

Tyle fantastycznych rozwiązań znajduje się w rowerze, który po złożeniu bez problemu zmieści się w bagażniku samochodu i zajmie niewiele miejsca w domu!

Jest wiele sposobów na poruszanie się po mieście. Najlepszym jest Even!

PARAMETRY TECHNICZNE

• Waga 21,8 kg (aluminium)
  • System panel LCD - 6 trybów wspomagania jazdy, prędkościomierz, licznik,
  • Maks. obciążenie 120 kg
  • Rama 15,5 cala
  • Koło 20 cali, wzmacniane obręcze oraz nierdzewne szprychy,
  • Opony opony Schwalbe Big Apple.
  • Korba Wheeltop SOLID-252AA8-F
  • Przerzutki Shimano Tourney 6-biegowa
  • Zawieszenie widelec RST CARVE-P-20
  • Hamulce podwójne V-brake PROMAX TX-117
  • Manetki SHIMANO Tourney
  • Kierownica regulowana w 2 płaszczyznach aluminiowa
  • Support Feimin FP-B917-9H
  • Siodło siodło Selle Royal Freeway
  • Oświetlenie PRZÓD - Spaninga KENDO XE TYŁ - Spaninga RL1900XE
  • Wymiary roweru 148 x 45 x 108 cm
  • Bateria: 36V10,4 Ah Greenway: 50-80 km

WSPOMAGANIE JAZDY

Rower posiada praktyczny wyświetlacz LCD pokazujący stan naładowania baterii. Wyposażony jest w 6 poziomów wspomagania jazdy,  elektroniczny prędkościomierz oraz możliwość mierzenia dystansu w kilku konfiguracjach.

LEKKA KONSTRUKCJA

Rama roweru wykonana jest z lekkich stopów aluminium, dzięki czemu waży naprawdę niewiele. To nieprawda, że wszystkie rowery elektryczne są ciężkie! Rowery elektryczne Ecobike obalają mit, sprawiając, że pojazd z silnikiem praktycznie nie różni się od tradycyjnego!

BEZOPOROWY SILNIK

Bezszczotkowy i bezoporowy (wyposażony w wolnobieg) silnik elektryczny, dodatkowo wyposażony w czujnika hala, posiada wystarczającą moc umożliwiającą sprawne poruszanie się w zróżnicowanym terenie i komfort podróży przy długich dystansach.

Rozmiar koła (")
Hamulce
V-brake
Rozmiar ramy