Rower elektryczny 28" ECOBIKE S-CROSS M Alivio HT hydr. MĘSKI 20" czarny + LG 13Ah

6 999,00 zł

Rower elektryczny EcoBike S-Cross Męski 20"

Dobry rower trekkingowy musi łączyć w sobie cechy jednośladów różnych segmentów. Zwinność szosówek, wygodę i praktyczność roweru miejskiego, a także wytrzymałość rowerów MTB tam, gdzie kończy się asfalt.

I taki właśnie jest S-Cross, jednak za sprawą napędu elektrycznego, jeszcze bliżej mu do doskonałości. Elektryczny rower trekkingowy z niezawodnym silnikiem i mocną baterią zintegrowaną z ramą. Nasze baterie powstają na ogniwach LG; charakteryzują się niską wagą i wysoką wydajnością.

Bateria o pojemności 13Ah, której maksymalny zasięg wynosi od 60 do nawet 110 km!

Nominalna moc silnika to 250W, ale jego potencjał dochodzi nawet do 540W mocy maksymalnej.

Bez Twojego wysiłku wspomaganie rozpędzi S-Cross’a do pożądanej prędkości, a wszystko odbywa się płynnie i bez szarpnięć , dzięki nowej generacji kontrolera. Wyświetlacz LCD pozwoli wygodnie sterować wspomaganiem i wskaże wiele przydatnych informacji; posiada także port USB, za pomocą którego można ładować smartfon. Przydać może się również manetka gazu, przy pomocy której uruchomisz asystenta prowadzenia roweru.

S-Cross musi dobrze sprawdzać się wszędzie – w mieście i na trasie; na asfalcie i drodze gruntowej; na krótkich i długich dystansach i być komfortowy we wszelkich warunkach. Jego osprzęt musi być zatem solidny i sprostać dużym wymaganiom.

Właśnie dlatego, na pokładzie nowego S-Crossa znajdziesz teraz:

nowy widelec przedni SunTour NEX E25 LO, stworzony specjalnie na potrzeby roweru elektrycznego nowy wyświetlacz C700, którego konstrukcja jest bardziej poręczna, a posługiwanie się panelem sterującym przyjemniejsze nowe oświetlenie Spanninga®, którego przednią i tylną lampkę uruchomisz jednym kliknięciem na panelu sterującym

Na tym jednak zmiany się nie kończą – w nowej odsłonie S-Cross posiada bowiem bardziej wytrzymały łańcuch, obręcze i szprychy REMERX®, a przede wszystkim kasetę Shimano®. Wszystko po to, by uczynić rower jeszcze bardziej niezawodnym.

W zestawie znajdziesz także nową ładowarkę. Jej niewielkie rozmiary pozwolą Ci zabrać ją w każdą podróż.

Dane techniczne roweru

• System LCD C700 - 6 trybów wspomagania jazdy, wskaźnik, prędkości,dystansu, baterii... z portem USB + manetka gazu,
  • Przerzutki Shimano Alivio
  • Piasta Modus MD-JA159F-DSE-QR