• Obniżka

jak również z tabletami i smartfonami poprzez ANT+ Bluetooth Smart

Wbudowany miernik mocy OTS Power Meter z większą dokładnością +/– 1,5%

Symuluje podjazdy do 18%

Kompatybilny z piastami 130-135 x 5 mm oraz szybkozamykaczami i osiami przelotowymi 142 x 12 mm

Zabezpieczenie przed zsuwaniem się paska

W zestawie podstawka pod koło

Ergonomiczna rączka do przenoszenia, wydajny system chłodzenia systemu, składane nóżki,

regulowane stopki podstawy

My E-Training Mobile & Desktop – darmowa licencja na 12 miesięcy

Bardzo cichy, o połowę obniżony dźwięk względem poprzednika

Obudowa dostosowana do napędów 12-rzędowych

Model: Direto X

Rama: Rama Direto, stopki składane

Rolki: Napęd bezpośredni

Opór: Magnetyczna jednostka oporowa sterowana elektronicznie

Stopnie oporu: Bezstopniowy

Koło zamachowe: 4,2 kg

Absolutna dokładność

OTS (Optical Torque Sensor) zapewnia dokładność danych Direto X podczas treningu. Jest to innowacyjny zintegrowany miernik mocy dla hometrainera do pomiaru mocy wyjściowej z dokładnością ± 1,5%, 0,5% więcej niż dokładność ± 2% mierzona przez Direto.

Direto X to jedyny na świecie hometrainer, po Drivo II i Direto, który naprawdę mierzy moc wyjściową podczas treningu za pomocą zintegrowanego miernika mocy, dlatego wyróżnia się jako jeden z najdokładniejszych hometrainerów na rynku.

Zwiększona moc wyjściowa

W porównaniu do swojego poprzednika Direto X automatycznie dostosowuje opór i symuluje najtrudniejsze stoki, do 18% maksymalnego gradientu - 4% więcej niż to, co mógł zrobić Direto.

W tym celu Direto X osiąga zwiększoną moc wyjściową 2100 W przy prędkości 40 km / h.

Ten bezprecedensowy poziom mocy zapewnia doskonałe wyniki nawet podczas szczególnie intensywnych sesji treningowych - będziesz w stanie sprawdzić wszystkie swoje tabele treningowe na pierwszy rzut oka, przeprowadzić testy, aby ocenić swój poziom sprawności, wykonywać powtórzenia i biegi z dużą prędkością przy maksymalnej mocy.

Dzięki Direto X możesz skorzystać z dowolnego rodzaju treningu.

Cichy, intuicyjny, kompatybilny

Jedną z zalet tego pojazdu z napędem bezpośrednim jest możliwość prowadzenia doskonałych treningów w dowolnym momencie dzięki niespotykanemu poziomowi ciszy. Wynika to również z tego, że jest to hometrainer z przekładnią bezpośrednią, co oznacza, że ​​nie tylko omija skoki nawet podczas intensywnych sprintów, ale także znacznie zmniejsza hałas, ponieważ nie ma kontaktu koła z rolką. Jedyny hałas, który słychać podczas treningu, pochodzi z łańcucha podczas zmiany biegów.

Cichy, praktyczny dzięki zintegrowanemu uchwytowi i składanemu systemowi nóg oraz łatwy w montażu w dowolnym pomieszczeniu, Direto X ma również bardzo wysoki poziom kompatybilności.

Direto zapewniało całkowitą kompatybilność z rowerami szosowymi i MTB; nowy Direto X ma fabrycznie zamontowaną osłonę łańcucha dla hometrainera do przechowywania przerzutek z długimi klatkami o większej pojemności na większym 12-biegowym zestawie zębatek.

Całkowita interaktywność

Podobnie jak w przypadku innych modeli Elite z bezpośrednią transmisją, również Direto X został stworzony tak, aby był jak najbardziej interaktywny i mieści się w zakresie interaktywnych modeli ANT + ™ FE-C e Bluetooth.

Przekłada się to na całkowitą interaktywność hometrainera ze wszystkimi istniejącymi aplikacjami i oprogramowaniem kompatybilnymi z iOS, Android, MacOS i Windows. W dowolnym miejscu i czasie, za pomocą kilku prostych kroków, wystarczy skonfigurować kurs lub program treningowy i rozpocząć pedałowanie: Direto X zajmie się resztą, automatycznie dostosowując opór i zarządzając sesją treningową zgodnie z Twoimi wymaganiami. Direto X może być zarządzany za pomocą oprogramowania Elite My E-Training (dostępna jest bezpłatna 12-miesięczna subskrypcja) lub za pośrednictwem innych platform do jazdy na rowerze stacjonarnym, takich jak Zwift, TrainerRoad, The Sufferfest, Bikevo, Kinomap i wiele innych.

magnetyczny
Obciążenie maksymalne (kg)
Waga ⟨kg⟩
16.2