Kategorie

Filtruj według

Cena
21 3129
Rodzaj
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej

Lista produktów marki: Elite

ELITE to włoska firma założona ponad 20 lat temu z tradycją sięgającą 1979 roku. Firma zajmuje się lokalną produkcją dobrej jakości akcesoriów rowerowych, które są używane przez doświadczonych kolarzy na całym świecie. ELITE w swoich projektach wykorzystuje najnowsze technologie, starając się nadążyć za oczekiwaniami swoich klientów.

Rozwiń opis kategorii

Wśród produktów firmy ELITE znajdziemy oprogramowania rowerowe typu GPS, wieszaki warsztatowe, pokrowce do transportu rowerów, akcesoria do triatlonu, a także trenażery i bidony. Wśród trenażerów firmy ELITE znajdziemy najprostsze trenażery rolkowe, a także magnetyczne i nowoczesne trenażery elektroniczne.

Bidony produkowane przez firmę ELITE są dostępne w różnych wzorach i wersjach kolorystycznych. Oprócz nich wśród akcesoriów dostępne są również pasujące do nich koszyki bidonów przeznaczone do montażu na ramie.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć