• Obniżka

DarmowaZyskaj darmową dostawę przy zakupach o wartości powyżej 70 zł
dostawa od 70 zł

Wkręć się

Elite jest organizatorem specjalnego konkursu dla osób, które kupią trenażer marki Elite w naszym sklepie w dniach od 1 października 2022 do 9 stycznia 2023. Więcej szczegółów na stronie konkurs-elite.pl

Suito-T

Potężny, solidny i cichy, SUITO-T to interaktywny trenażer domowy, zaprojektowany z myślą o realistycznym, dokładnym i przyjemnym treningu rowerowym.

Wyposażony w bezpośrednią transmisję, aby zapewnić zwiększoną dokładność i ciszę podczas treningu, SUITO-T jest bardzo stabilnym trenażerem nawet podczas najbardziej intensywnych sprintów, a jego mały rozmiar ułatwia transport i przechowywanie w dowolnym miejscu.

Symulacja nachylenia 15%

Dokładny pomiar 2,5%

Moc wyjściowa 1900w

Jaka jest różnica między Suito a Suito-T?

SUITO i SUITO-T to dwa identyczne trenażery domowe o tych samych specyfikacjach technicznych, zarówno pod względem funkcji strukturalnych, jak i elektronicznych.

To, co je dzieli, to kaseta zębatek, która jest zawarta w Suito, ale nie jest zawarta w SUITO-T.

Kompaktowa konstrukcja

Główną cechą tego domowego trenażera jest solidna stalowa konstrukcja, idealna do zapewnienia trwałości i stabilności nawet podczas intensywnych sprintów.

Dzięki eleganckiemu i solidnemu profilowi SUITO-T ma szeroką podstawę nośną ze wstępnie zmontowanymi nogami podporowymi. Wystarczy je odpowiednio ustawić, aby uruchomić automatyczny mechanizm blokady.

SUITO-T został zaprojektowany tak, aby zapewnić niewielką powierzchnię w dowolnym miejscu: zintegrowany uchwyt, zmniejszony rozmiar i smukły profil ułatwiają transport i przechowywanie w dowolnym miejscu, nie martwiąc się o zajmowane miejsce.

Zoptymalizowana konstrukcja SUITO-T sprawia, że jest kompatybilny z różnymi modelami rowerów i dostępnymi na rynku zestawami zębatek.

W zestawie podstawka pod koło

Dokładne i mocne treningi rowerowe

SUITO-T symuluje gradienty do 15% z dokładnością ± 2,5%, jeden z najpotężniejszych trenażerów domowych, których możesz użyć, aby uwolnić całą swoją moc nawet podczas najbardziej intensywnych sprintów.

Trenuj na Zwift i My e-Training!

Każdy, kto kupi SUITO-T, znajdzie w pudełku kartę kuponu, która obejmuje bezpłatną miesięczną subskrypcję Zwift i bezpłatną 12-miesięczną subskrypcję My E-Training.

Odkryj całe oprogramowanie, którego możesz używać z SUITO-T: oprócz Zwift i My E-Training, możesz nim również zarządzać za pomocą wszystkich innych platform do jazdy na rowerze stacjonarnym, takich jak TrainerRoad, Kinomap, Rouvy, Bkool, Bikevo i wielu innych.

SUITO-T uzupełnia gamę domowych trenerów Elite ANT+™ FE-C i Bluetooth, które współdziałają z każdą aplikacją, oprogramowaniem, komputerem i urządzeniem (smartfonami i tabletami) za pośrednictwem iOS, Android, MacOS i Windows. Wystarczy wybrać oprogramowanie, wybrać kurs lub program treningowy i zacząć pedałować na rowerze. SUITO-T automatycznie dostosuje opór.

Kadencja bezczujnikowa

Wszyscy trenerzy domowi Elite natychmiast wysyłają dane dotyczące mocy, prędkości i rytmu, stając się w ten sposób skutecznymi narzędziami do tworzenia dokładnego programu treningowego i możliwie jak największej replikacji treningów na świeżym powietrzu. Kadencja jest mierzona za pomocą praktycznej technologii bezczujnikowej (tj. bez czujników do zastosowania w rowerze) i jest obliczana na SUITO-T jako funkcja zmian prędkości.

CECHY

TYP TRENERA DOMOWEGO Interaktywny trener domowy z bezpośrednią transmisją

KASETA Brak w zestawie

KOMUNIKACJA BEZPRZEWODOWA ANT+™ (FE-C, Power, Speed&Cadence) i Bluetooth (FTMS, Power oraz Speed&Cadence)

SYMULOWANE MAKSYMALNE NACHYLENIE 15%

MAKSYMALNA MOC 730 W (20 km/h) - 1900 W (40 km/h

STEROWANIE ZA POMOCĄ Smartfona, tabletu, komputera rowerowego, zegarków sportowych, Windows i Mac. Komputer ANT+™ i/lub Bluetooth

KOMPATYBILNY Z oprogramowaniem i aplikacją My E-Training Zwift, Trainer Road, Bikevo, Kinomap, The Sufferfest i innymi

KOŁO ZAMACHOWE 3,5 kg

KOMPATYBILNOŚĆ Z ROWEREM Rower wyścigowy, górski i miejski, także karbonowy, z piastami 130x135x5mm i szybkimi system mocowania i 142x12 mm z osią przelotową

KOMPATYBILNOŚĆ KASETY Korpus Freehub Shimano® 9/10/11 prędkości, SRAM® i Campagnolo 9/10/11 prędkości, Korpus wolnej piasty SRAM® XD/XDR 12-rzędowy, Shimano® 12-biegowy micro Spline.

WSKAŹNIK POŁĄCZENIA Źródło zasilania, ANT+ i Bluetooth (3 diody LED)

DOSTĘPNA AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA Tak

ZAWIERA 12-miesięczną bezpłatną subskrypcję oprogramowania i aplikacji My E-Training, 1-miesięczna bezpłatna subskrypcja aplikacji Zwift SPECYFIKACJA

WYMIARY OTWARTE (Dł. X szer. X wys.) 560 x 760 x 495 mm / 22,04 x 29,92”x19,48”

WYMIARY PO ZŁOŻENIU (Dł. X szer. X wys.) 560 x 150 x 495 mm / 22,04”x 5,90”x19,48”

WAGA 14,2 kg / 31,30 funta

Rodzaj
elektryczny
Obciążenie maksymalne (kg)
Waga ⟨kg⟩
14.2
Moc (W)
730-1900
Długość (cm)
Szerokość (cm)
Kompatybilny z kołem
inny rozmiar
Komunikacja z komputerem
tak
Waga koła zamachowego (kg)
3.5
Wysokość (cm)
49.5
Model
Suito-T

star star star star star
2021-11-04

Solidny

Solidna konstrukcja, bardzo stabilny, stosunkowo cichy. W tej cenie rewelacja.

monetization_on Napisz opinię i zgarnij kupon! 10%* ważny do 365 dni

Trenażer ELITE SUITO-T 1900W 2022 bez kasety /riser block/

Suito-T SUITO-T to domowy trener Elite Suito bez dołączonej kasety z zębatką, potężny i kompaktowy model, który oferuje całkowitą kompatybilność z kilkoma typami rowerów. Potężny, solidny i...