Kategorie

Lista produktów marki: MIO

MIO to jeden z wiodących polskich producentów nawigacji, zarówno samochodowych jak i rowerowych. Firma MIO działa od 1998 roku. Od tego czasu oprócz nawigacji w asortymencie firmy znalazły się również rejestratory jazdy oraz rozwiązania typu Start Home.

Rozwiń opis kategorii

Wśród produktów firmy MIO można zakupić zegarki sportowe, opaski do pomiaru tętna, a także różne akcesoria. Do nawigacji firma MIO oferuje praktyczne uchwyty, dzięki którym można przymocować nawigację do kierownicy rowerowej.

Nawigacje mają dotykowy ekran ułatwiający obsługę, a dzięki mapom Polski oraz Europy bez problemu odnajdziesz się na trasie. Podstawowym urządzeniem produkowanym przez firmę dla branży rowerowej jest MIO CYCLO. Technologia ANT+ pozwala na jego współpracę z czujnikami tętna, prędkości, kadencji oraz pomiar mocy. Samo urządzenie mierzy również inne potrzebne parametry takie jak czas jazdy, prędkość, dystans, wysokość nad poziomem morza oraz zużycie kalorii i tętno.

Wygląda na to, że nie posiadamy tego, czego szukasz.

Spróbuj zmienić zapytanie i wyszukaj ponownie

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć