Kategorie

Filtruj według

Cena
36 277
Wersja
więcej... mniej
Typ
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Hamulce
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej

Lista produktów marki: Tektro

Założona w 1986 roku firma TEKTRO ma już ponad 30 lat doświadczenia w tworzeniu wysokiej jakości systemów hamulcowych dla kolarstwa. Wszystkie produkty TEKTRO są tworzone z dbałością o jakość. Systemy hamulcowe TEKTRO są tworzone maszynowo oraz ręcznie przez wykwalifikowanych pracowników.

Rozwiń opis kategorii

Każdy z produktów wypuszczanych na rynek przez firmę jest starannie sprawdzany. Dopiero gdy przejdzie rygorystyczne testy techniczne i wytrzymałościowe jest dopuszczany do obrotu. TEKTRO chce w przyszłości tworzyć jak najlepsze rozwiązania i innowacje w swojej dziedzinie, które zapewnią rowerzystom jak najlepszą jakość jazdy.

Wśród produktów firmy TEKTRO znajdziemy hamulce tarczowe oraz szczękowe. Oprócz tego firma produkuje klocki hamulcowe oraz części zamienne, a także akcesoria rowerowe przydatne w eksploatacji systemów hamulcowych.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć